www.cvonline.hu
Alkalmazás Menedzser (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 631399
lejárt
FELADAT

 Feladatok

 - Adott egy vagy több alkalmazásnál egyszemélyes kapcsolattartó (rendelkezik az összes szükséges információval az alkalmazásról)

 - Megtervezi az adott alkalmazás IT karbantartására és infrastruktúrájára vonatkozó rövid-, közép- és hosszútávú követelményeket

 - Kezeli a megtervezett architektúrára vonatkozó követelményeket (migráció, visszavonás, elhasználódás)

 - Támogatja a biztonsági ellenőrzéseket (penetrációs teszt, audit) a biztonsági hibák azonosítására, kezeli az eredményeket és elvégzi a vészhelyzeti gyakorlatokat

 - Az alkalmazások folyamatos pénzügyi, funkcionális és műszaki megfigyelését elvégzi, a költségvetést betartja

 - Komplex nemzetközi projekteket kezel

 - Az ITIL V3 iránymutatása alapján biztosítja az alkalmazás karbantartását/üzemeltetését

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Minimum 2-3 év tapasztalat IT szolgáltatások menedzsmentjében

 - Tárgyalási német ÉS angol nyelvismeret

 - Átfogó IT ismeretek

 Személyiségbeli követlemények

 - Jó szervezőkészség

 - Stressz tűrés

 - Csapat- és önálló munkára való képesség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése)

Jelentkezés módja:

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 78165

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió