www.cvonline.hu
Alkalmazás Manager IT biztonság fókusszal (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 800346
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Előkészít és bevezet minden szükséges változtatást a csoport számára, hogy létrejöjjön a biztonsági és compliance szabályzatoknak való megfelelőség a helyi ügyek koordinációjától a globális, vállalati szintű követelményekig

 - A biztonsági folyamatok folyamatos fejlesztése, annak biztosítása, hogy a belső ellenőrzések megértésre és teljesítésre kerültek

 - Adatvédelmi auditokon bevezetése és az ezeken való részvétel

 - Biztosítja, hogy a létező dokumentációk és folyamatok naprakészek és megfelelnek a globális vállalati direktíváknak

 - Szervezeti támogatottságot szerez a magas szintű biztonsági javításokhoz – kezdeményez és részt vesz az ilyen technológiák és módszerek értékelésére és bevezetésére létrejött globális projektekben

 - A csoport számára releváns biztonsági és compliance szabályozások ismerete

 - A biztonsági és compliance szabályozások változásainak követése, az információbiztonsággal kapcsolatos dokumentumok frissítése

 - A csoport által megállapított biztonsági esetek megoldásának koordinációja

 - A biztonsági és compliance terület meglévő tudásbázisának karbantartása

 - Kapcsolattartás az alkalmazásmenedzsment és szolgáltatásmenedzsment csoportok között

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség IT vagy menedzsment területen IT specifikációval

- Tárgyalóképes angol és középfokú német nyelvtudás

 - A következő standardok/keretrendszerek legalább egyikének ismerete:

  • COBIT   keretrendszer,
  • ISO27000 standard family,
  • Information Security Management Systems standardok,
  • ITIL V3 metodológia,
  • ISC2 metodológia,
  • Sarbanes-Oxley törvény releváns bekezdései

 - Gyakorlati tapasztalat az alábbi Security Management területek legalább egyikében:

  • Information Security Governance,
  • Biztonsági architektúra és design,
  • Kockázatértékelés és kockázatmenedzsment,
  • Üzletmenet-folytonossági és katasztrófavédelmi tervezés,
  • Jogi szabályozás és megfelelőség (compliance),
  • Access Control Management,
  • Szoftverfejlesztési biztonság,
  • Kriptográfia

 - Egy vagy több megléte a következő tanúsítványok közül: CISA, CISM, CRISC, CISSP, ITIL V3 SD

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80473

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió