www.cvonline.hu
Alkalmazás-integrációs Szakértő (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 709898
lejárt
FELADAT

 Feladatok

-Ügyféligények felderítése   szoftver disztribúciós szempontból

-T-Systems-es megoldások   elfogadtatása és implementációs projektekben való részvétel

-Közös kommunikációs   felület kialakítása és működtetése egyes csapatok között

-Pre-Sales fázis   támogatása, kapcsolattartás a Sales Managementtel

-Ügyfélprojektek vezetése

-Change és Problem   Management felügyelete

-Windows mélyebb szintű   ismerete, registry ismeret, group/szoftver policyk ismerete

-Felsőfokú német vagy angol   nyelvtudás

-Active Directory,   Microsoft Windows Server 2008 ismeret előnyt jelent

-Előny: MSI technológia,   Windows Installer, szoftver elosztó rendszerek (SCCM, Empirum) ismerete

-Csapatszellem

-Precizitás

-Remek kommunikációs és   kezdeményezőkészség

 -Utazási hajlandóság (előreláthatólag évi 20% utazás   várható)

Elvárások

-Windows mélyebb szintű ismerete, registry ismeret, group/szoftver policyk ismerete

-Felsőfokú német vagy angol nyelvtudás

-Active Directory, Microsoft Windows Server 2008 ismeret előnyt jelent

-Előny: MSI technológia, Windows Installer, szoftver elosztó rendszerek (SCCM, Empirum) ismerete

-Precizitás

-Remek kommunikációs és kezdeményezőkészség

-Utazási hajlandóság (előreláthatólag évi 20% utazás várható)

 Amit kínálunk

-Fiatal és barátságos   csapat

-Folyamatos fejlődési   lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

-Ergonomikus, modern   munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy angol vagy német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 73387

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Hajdú-Bihar