www.cvonline.hu

Alkalmazás-fejlesztő

  • A hirdetés 956 napja lejárt

A Ro-Sys Software Kft. szoftver-fejlesztő cég célja, hogy ki tudja szolgálni az elmúlt években felfutó mezőgazdasági-ipari elektronikai fejlődéssel együtt járó szoftveres szolgáltatásokra való igényt a németországi partnerek, és a jövőbeni kelet-közép európai ügyfelek részére.

További információkért kérjük, látogassa meg a Link megjelenítése weblapunkat!

Debreceni fejlesztő-irodánkba

Alkalmazás-fejlesztő munkatársat keresünk.

Fő feladatok/felelősségek:

  • alkalmazások, ügyfélrendszerek tervezése, fejlesztése, tesztelése és dokumentálása

Szakmai követelmények:

  • néhány éves tapasztalat C / C++ alapú programozási nyelvekben, alkalmazás tervezésben, fejlesztésben
  • tervező, fejlesztő eszközök ismerete (Visual Studio vagy Eclipse rendszer)
  • felsőfokú műszaki/informatikai végzettség

Előny:

  • Windows platformon:
    • MS technológiák ismerete
    • fejlesztői gyakorlat Visual Studio (esetleg Eclipse) eszközökkel

és / vagy

  • Linux platformon:
    • Kernel architektúra, fejlesztés
    • Fejlesztői eszközök (Eclipse, Qt)
  • .NET / Qt / SQL tapasztalat

Szükséges kompetenciák:

  • pontos, alapos és igényes munkavégzés
  • fejlett problémamegoldó- és együttműködő készség, rendszerszemlélet

Nyelvtudás:

  • angol és/vagy német nyelvű szakmai anyagok olvasása/írása
  • előnyt jelent társalgás szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai- és nyelvi támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
  • kiegyensúlyozott, minőséget szem előtt tartó munkavégzés

A jelentkezők önéletrajzukat, kérdéseiket az alábbi e-mail címre küldhetik.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol