www.cvonline.hu
Alkalmazás fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.15.
Hirdetés azonosító: 823341
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozícióra:

ALKALMAZÁS FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • A cég nyilvántartó rendszerekhez kapcsolódó informatikai rendszerek fejlesztése,
  • Felmerülő fejlesztési feladatok ellátása (hazai és nemzetközi projektekben egyaránt!)
  • Felmerülő komplex problémák részletes elemzése és megoldása,
  • Fejlesztések dokumentálása,
  • Tesztelés, supportálás.

Elvárások:

  • SQL és PL/SQL (Oracle) magas szintű ismerete (munka 80%),
  • .NET (C#, VS2010) magas szintű ismerete (munka 20%),
  • deployment eszközök használatában szerzett gyakorlat,
  • középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

  • ügyviteli és back office rendszerekben szerzett ismeretek,
  • pénzügyi területen szerzett tapasztalat.

Kategória
IT / Informatika
Régió