www.cvonline.hu

Alkalmazás fejlesztő

  • A hirdetés 1404 napja lejárt

Az IVM Zrt Ipari eszközkiadó automata rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozik egész Európában. Rendkívül dinamikusan fejlődő vállalat vagyunk, stabil háttérrel. Haladunk a korral és a technológiával.

Fiatal agilis csapatunkba keresünk

Alkalmazás fejlesztőt

munkakör betöltésére munkatársat székesfehérvári központunkba!
(Távmunka lehetséges, de nem az első 1-2 hónapban)

Főbb feladataid lennének:

  • Eszközkiadó rendszereik fejlesztése teljesen az alapoktól a késztermékig. Nagyfokú kreativitást várunk el, ehhez társul a fejlesztői szabadság a munka során.
  • Java és C++ alkalmazások fejlesztése a fő feladat, kiegészítve némi webes történettel
  • Részvétel a verzióváltási folyamatokban
  • Együttműködés az üzemeltetéssel
  • Dokumentációk készítése
  • Tesztelés
  • Nagyvállalati rendszerbevezetések támogatása

Elvárások:

  • Rugalmas hozzáállás a programnyelvekhez. Legyél képes új technológiákat elsajátítani, ha szükség úgy hozza!
  • J2EE tudás tapasztalattal legalább 3 év tapasztalattal (referenciák)
  • Tudd mi az az ORM (pl. Hibernate) legalább egy ORM-et használtál már bármilyen programnyelven, de legjobb lenne ha Java-ban
  • Javas alkalmazás szerverek közül legalább egyet használtál már (pl. Apache Tomcat, Jboss, WebLogic stb..)
  • Nem kizáró feltétel,  de előny, mi ezekkel foglalkozunk: J2EE: Hibernate, JPA, EJB,   ICEFACES, Alkalmazás szerver: Jboss Application Server Adatbázisok: PostgresSQL / MSSQL
  • Angol nyelvtudás előny! Dokumentációk megértése szükséges lehet

Mi az amit kínálunk:

  • Stabil hátteret
  • Nagyon jó munkakörülményeket biztosítunk, megfelelő eszközökkel
  • Fiatal és összetartó csapat tagja lehetsz, ahol oldott a légkör
  • Jó fizetést és magas cafeteria juttatásokat

Jelentkezésedet (fényképes angol és magyar önéletrajzzal) ide küldd.

Helyek Fejér
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő