www.cvonline.hu

Alkalmazás fejlesztő

A National Instruments hardvergyártó-, szolgáltató- és K+F debreceni központja

Alkalmazás fejlesztőt

keres.

Feladatok
• Részvétel nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési projektekben
• Vállalatirányítási - és egyéb rendszerek fejlesztése
• Kapcsolódó adatbázisok és -rendszerek integrálása, felügyelete

• Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
• Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
• Relációs adatbázisok ismerete
• 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

• Oracle adatbáziskezelő, SQL, PL/SQL,Oracle E-Business Suite ismerete
• SQL Developer, TOAD ismerete
• JEE technológiák ismerete

Amit kínálunk
• Versenyképes fizetés
• Fizetésen túli juttatások
• Stabil munkahely
• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
• Új technológiák megismerése és használata
• Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
• Kihívásokkal teli munka
• Karrierlehetős

Jelentkezés: az alábbi email címen.

A National Instruments átalakította a mérnökök és kutatók gondolkodásmódját  a tesztrendszerek, a vezérlő- és szabályozórendszerek, valamint a beágyazott rendszerek tervezésében és telepítésében. Az NI nyitott grafikus programozó felületével és moduláris hardvereivel vevőink - több mint 35 000 vállalatnál - egyszerűen csökkenthetik költségeiket és növelhetik termelékenységüket. Rendszereink segítségével vásárlóink a következő generációs játékrendszerek tesztelésétől az áttörést hozó orvosi eljárások műszerezéséig innovatív technológiákat fejlesztenek ki, melyek milliók mindennapi életét könnyítik meg.

Debrecenben gyártjuk az NI hardvertermékeinek jelentős részét, a 2001-ben alapított leányvállalatnál jelenleg több mint 1100 munkatárs dolgozik. A gyártás mellett itt működnek olyan globális, illetve regionális kiszolgáló központok is, mint az informatikai fejlesztői részleg, a jogi és a pénzügyi csoportok, valamint a vevői megrendelések feldolgozásával foglalkozó egység. A gyártást szakképzett mérnökök támogatják, a kutatás-fejlesztési mérnökcsoport tevékenysége révén pedig a vállalat igazi tudásközponttá nőtte ki magát a régióban.

1976-os megalapítása óta a National Instruments egy háromfős garázscégből multinacionális vállalattá nőtte ki magát, amely körülbelül 7100 munkavállalót foglalkoztat és világszerte több mint 50 országban működik.
Mi az NI-nál egy vidám és innovatív vállalati kultúrát tartunk fent, ahol a „Work hard, play hard” jegyében a kemény munka után időt szakítunk a szórakozásra is. Az NI-nál olyan környezet fogad, ami hangsúlyozza az önállóságot és tiszteletet,  valamint lehetőséget nyújt a fejlődésre. Munkavállalóink  visszajelzései alapján a Legjobb Munkahely Felmérésen többször is kiemelkedő helyezést értünk el, és kiérdemeltük a Családbarát Munkahely és Legjobb Női Munkahely címeket is.

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Borsod-Abaúj-Zemplén, Hajdú-Bihar, Jász-Nagykun-Szolnok, Szabolcs-Szatmár-Bereg