www.cvonline.hu
Alkalmazás fejlesztő német nyelvtudással (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 719613
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Részvétel a meglévő alkalmazások továbbfejlesztésében

 - Alkalmazás 3. szintű támogatása ITIL folyamatok szerint

 - Kapcsolattartás a végfelhasználókkal

 - Események monitorozása

 - Log file analízis, interface-k monitorozása

 - Telepítések támogatása

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat

 - Legalább középfokú német nyelvtudás

 - Min. 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat

 - Linux Java/J2EE vagy C# és Oracle, PL/SQL ismeret

 - Rendszerszemlélet, precizitás

 - Komplex problémák gyors megértése

 - Jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált szemléletmód

 - Jó csapatjátékos attitűd

Előny

 - ITIL vizsga

 - Oracle ADF

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 72739

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió