www.cvonline.hu

Alkalmazás fejlesztő (Debrecen) (INTS/5/18)

  • A hirdetés 606 napja lejárt

Debreceni szoftver-fejlesztő partnercégünk számára keresünk tapasztalt alkalmazás fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • alkalmazások-, ügyfélrendszerek tervezése, fejlesztése
  • kezdő programozók támogatása, ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • több éves tapasztalat C / C++ alapú programozási nyelvekben, alkalmazás tervezésben, fejlesztésben
  • tervező, fejlesztő eszközök ismerete (UML, Visual Studio esetleg Eclipse, iOS platformon XCode)
  • felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • angol és/vagy német nyelv társalgás szintű használata
  • precíz, alapos és igényes munkavégzés
  • csapatmunkára való hajlandóság
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • mobil platformok ismerete (ARM alapú WinCE, illetve Linux rendszerek)
  • mezőgazdasági / közlekedés-elektronikai ismeret (CAN, LIN, ISOBUS)
  • .NET / SQL / Qt / OpenVG tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai- és nyelvi támogatás/képzés, fejlődési lehetőség
  • kiegyensúlyozott, minőséget szem előtt tartó munkavégzés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő