www.cvonline.hu

Alkalmazás fejlesztő (Debrecen) (INTS/4/5)

  • A hirdetés 347 napja lejárt

Amerikai tulajdonú high-tech hardvergyártó partnercégünk debreceni központjába keresünk elemző programozót, aki részt vesz egy új, globális CRM rendszer felépítésében.

 Feladatok:

• Részvétel nemzetközi IT alkalmazásfejlesztési projektekben

• Vállalatirányítási- és egyéb rendszerek fejlesztése

• Kapcsolódó adatbázisok és rendszerek integrálása, felügyelete

Elvárások:

• Felsőfokú, szakirányú végzettség

• Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

• Relációs adatbázisok ismerete

• 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat

Előny:

• Oracle adatbáziskezelő, Oracle Applications, SQL, PL/SQL ismerete

• SQL Developer, TOAD ismerete

• JEE technológiák ismerete

Amit kínálunk:

• Kiemelkedő munkahelyi környezet

• Versenyképes juttatási csomag

• Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol