www.cvonline.hu

Alkalmazás fejlesztési- és architektúra szakértő /Java/

  • A hirdetés 671 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató központ Zrt.

 alkalmazás fejlesztési- és architektúra szakértő /Java/

munkatársat keres.

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV Csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV csoport vállalatainak nyújt informatikai szolgáltatást. Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel; várjuk jelentkezését.

A munkakört jellemző fő feladatok:

  • Részvétel fejlesztési, futtatási, és üzemeltetési architektúra elemzési, tervezési, kivitelezési munkákban.
  • Részvétel tervezési, fejlesztési, tesztelési, üzemeltetési szabványok kidolgozásában.
  • Tervezési, fejlesztési, tesztelési és üzemeltetési tervek felülvizsgálata és a megvalósítás felügyelete.
  • Rendszerintegráció elemzési és tervezési feladatok ellátása.
  • Részvétel alkalmazásfejlesztési feladatokban, projektekben, együttműködés a projekt tagokkal, érintett szakértőkkel.
  • Kapcsolattartás a Megrendelővel és közreműködőkkel.
  • Dokumentációkészítés.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség.
  • Legalább 3 éves tapasztalat az alábbi területeken:
    • Enterprise JAVA alapú rendszerek tervezése, fejlesztése (pl. JPA,JSF, EJB használata),
    • Három vagy több rétegű EJB, ill. Spring alapú rendszerek fejlesztése,
    • SOAP, REST alapú megoldások,
    • Alkalmazás szerver (pl. WebLogic, vagy WebSphere, vagy JBoss, vagy IIS) környezetek tervezése, kivitelezése,
    • Verziókezelő megoldások (GIT vagy SVN vagy TFS) használata,
    • Tervezés, fejlesztés Oracle, vagy IBM DB2, vagy MS SQL adatbázis szerver környezetekben,
    • Kliens programok implementálása GWT vagy Swing technológiával.
    • Legalább 2 év JAVA fejlesztői csapatvezetési tapasztalat.
    • Fejlesztési módszertanok ismerete (pl. Scrum és/vagy Kanban gyakorlat).
    • Középfokú szakmai angol nyelvtudás.
    • Önállóság, megbízhatóság, fegyelmezettség, precizitás .
    • Rendszerszemlélet, kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás.
    • Jó dokumentációs készség.
    • Csapatmunkában jártasság.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Magas rendelkezésre állású, elosztott alkalmazás architektúra tervezésében szerzett tapasztalat.
  • Java EE fejlesztési és futtatási környezetek tervezésében, kivitelezésében szerzett gyakorlat.
  • SOA ismeret, ESB tapasztalat (pl. OSB, TIBCO).
  • ALM támogató eszközök ismerete (pl. MS TFS, elemző, modellező, tervező eszközök, pl. EA, fejlesztői IDE Oracle, vagy IBM, vagy MS környezetben).
  • Tapasztalat teszt eszközök használatában.
  • UNIX/Linux környezetek ismerete.
  • MS Active Directory ismeretek.
  • Információbiztonsági elemzés, tervezés, kivitelezés, PKI tapasztalatok.
  • Szakvizsgák.
  • Referenciák.
  • Jó kapcsolattartó, együttműködési és kommunikációs készség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye: Budapest, a Déli pályaudvar közelében.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a  Link megjelenítése oldalon. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol