www.cvonline.hu

Alkalmazás csomagoló mérnök

  • A hirdetés 1342 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk kizárólag leányvállalatai részére nyújt IT szolgáltatásokat a budapesti Shared Service Centerében.

Részükre keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Alkamazások csomagolása munkaállomás és szerver platformon.
Installálható csomagok létrehozása Windows környezetben.
Level 2 and Level 3 support.
Csomagok tesztelése - különböző környezetekben.
MSI template-ek alkalmazása, használata.
MSI scipting.
Munkafolyamat-irányító rendszerek használata.
VMWare image-ek használata teszteléshez
Folyamatos kapcsolattartás az alkalmazásfejlesztő csapattal.

Követelmények:

Felsőfokú IT végzettség,
Releváns tapasztalat vagy hajlandóság a pozíció megtanulására (ez esetben 3-4 éves IT tapasztalat szükséges min.),
Log file olvasási és értelmezési tapasztalat,
MSI scripting tapasztalat,
Win XP & Windows 7, Active Directory alapos ismerete,
Aktív angol nyelvtudás, ugyanis a nyelvet napi szinten kell használni.

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem,
Cafeteria,
Fejlődési és tanulási lehetőség,
Igényes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest
Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Villanyszerelő

Trenkwalder Kft

Festékek előállításával és forgalmazásával fogl...
Budapest

Operátor

Mezőlaki Partnercégünk részére munkatársakat ke...
Veszprém, Veszprém

Betanított összeszerelő / operátor

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. munk...