www.cvonline.hu

Alkalmazás csomagoló mérnök

  • A hirdetés 1279 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk kizárólag leányvállalatai részére nyújt IT szolgáltatásokat a budapesti Shared Service Centerében.

Részükre keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Alkamazások csomagolása munkaállomás és szerver platformon.
Installálható csomagok létrehozása Windows környezetben.
Level 2 and Level 3 support.
Csomagok tesztelése - különböző környezetekben.
MSI template-ek alkalmazása, használata.
MSI scipting.
Munkafolyamat-irányító rendszerek használata.
VMWare image-ek használata teszteléshez
Folyamatos kapcsolattartás az alkalmazásfejlesztő csapattal.

Követelmények:

Felsőfokú IT végzettség,
Releváns tapasztalat vagy hajlandóság a pozíció megtanulására (ez esetben 3-4 éves IT tapasztalat szükséges min.),
Log file olvasási és értelmezési tapasztalat,
MSI scripting tapasztalat,
Win XP & Windows 7, Active Directory alapos ismerete,
Aktív angol nyelvtudás, ugyanis a nyelvet napi szinten kell használni.

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem,
Cafeteria,
Fejlődési és tanulási lehetőség,
Igényes munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest
Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...