www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 1024586
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Budai székhelyű ügyfelünknek keresünk a következő munkakőrbe kollégát:

      ALKALMAZÁS BIZTONSÁGI TANÁCSADÓ (E-T01)

Feladatok:
  • Java alkalmazás biztonságtechnikai támogatása
  • Biztonsági témakörben az alkalmazás tesztelése, tanácsadás
  • A projekt mostani szakaszában nem kitalálni kell, hanem rájönni, hogy bizonyos dolgok miért nem mennek

A feladatok betöltéséhez szükséges:
  • Alkalmazás biztonsági témakörben, támogatásban szerzett tapasztalat
  • SAML 2.0 szabvány ismeret
  • PKI ismeret, használatban tapasztalat
  • Szakmai angol nyelvtudás elvárt (dokumentációs szinten)
  • Java fejlesztői alapok
  • LINUX alapvető ismerete
  • Jó probléma megoldási képesség

Fizetés: versenyképes jövedelem, alkalmazott vagy alvállalkozói státusz
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, heti 40 óra, minimum 1 év
Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió