www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.07.
Hirdetés azonosító: 752201
lejárt

 Kommunikációs és informatikai megoldásokat nyújtó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe - Pécsi munkavégzéssel

Feladatok:

  • Active Directory, Exchange és Lync szolgáltatások és objektumok felügyelete, incidensek kezelése, problémamegoldás, változásmenedzsment
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Felügyeleti és automata adminisztrációs alkalmazások üzemeltetése
  • Exchange Server 2003/2007 üzenetküldési megoldások tervezése
  • Üzenetküldési rendszer karbantartása
  • Biztonsági beállítások kezelése
  • Klienshozzáférések tervezése Exchange Server 2003/2007 területén
  • Felhasználói és rendszeradatok visszaállítása
  • Unified Messaging szolgáltatások kezelése
  • Magas hozzáférésű IT infrastruktúra tervezése és kezelése
  • Támogatás és konzultáció külső és belső ügyfeleknek
  • Együttműködés a 2nd level támogatással
  • Együttműködés világszerte működő csoportokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (B1, B2)
  • MS Active Directory és Exchange megoldások aktív ismerete
  • Tapasztalat az alábbi területeken:
    - Hibaelhárítás a levelezőrendszerben (hibaazonosítás, kézbesítetlen-, elveszett e-mailek,  sorba állítás, stb.)
    - Active Directory Win. 2003/2008 vagy frissebb verzióban
  • Win. 2003/2008 hálózati infrastruktúrájának ismerete (TCP/IP, DNS, stb.)
  • Tervezési és implementálási tapasztalat az Active Directory/Exchange 2003/2007 verzióban
  • Rugalmasság
  • Megbízhatóság
  • Csapatszellem

  • Előny:
    - Német nyelvtudás
    - ITIL tanúsítvány

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Modern munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.