www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Web Survey Editor)(Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 417411
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nemzetközi vállalati online kérdőívrendszerek menedzselése

 - Webes kérdőívtartalmak szerkesztése (HTML, CSS)

 - Beérkező eredmények kiértékelése

 - Statisztikák, riportok készítése ügyfeleink számára

 - Ajánlatok technikai engedélyezése

 - Eseti jellegű külföldi utazások

Elvárások

 - Informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns tapasztalat

 - Tárgyalóképes német és legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

 - HTML, CSS és hálózati ismeretek

 - Microsoft Office, főként Excel és PowerPoint magabiztos használata

 - Pontos precíz munkavégzés, valamint nyitott, csapatjátékos attitűd

Előny:

 - SPSS vagy bármely statisztikai program gyakorlati ismerete

 - Web fejlesztés/design tapasztalat

 - Projektkoordinációban szerzett tapasztalat

 - ECDL vizsga

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

 - Fiatal és dinamikus csapat

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Munkavégzés helye

 - Budapest

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 70366

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió