www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Web Survey Editor)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 740664
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nemzetközi   vállalati online kérdőívrendszerek menedzselése

 - Webes   kérdőívtartalmak szerkesztése (HTML, CSS)

 - Beérkező   eredmények kiértékelése

 - Statisztikák,   riportok készítése ügyfeleink számára

 - Ajánlatok   technikai engedélyezése

 - Eseti   jellegű külföldi utazások

Elvárások

 - Informatikai végzettség vagy annak megfelelő   releváns tapasztalat

 - Tárgyalóképes német és legalább kommunikációs   szintű angol nyelvtudás

 - HTML, CSS és hálózati ismeretek

 - Microsoft Office, főként Excel és PowerPoint   magabiztos használata

 - Pontos precíz munkavégzés, valamint nyitott,   csapatjátékos attitűd

Előny

 - SPSS vagy bármely statisztikai program   gyakorlati ismerete

 - Web fejlesztés/design tapasztalat

 - Projektkoordinációban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika   és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

 - Fiatal és dinamikus csapat

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 70366

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió