www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (UNIX/Windows) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 804865
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Különböző üzleti, ügyfélspecifikus alkalmazások és 2. és 3. szintű támogatása

 - Alkalmazások zökkenőmentes   működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása

 - Migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése,

 - Jogosultságkezelés

Elvárások

 - Informatikai végzettség

 - Középfokú német és legalább alapfokú angol nyelvtudás

 - Sharepointban és/vagy Excel makró programozásban való jártasság

 - Tapasztalat operációs rendszerek üzemeltetésében:

 - Windows Server

 - UNIX/Linux

Előny:

 - Alkalmazásüzemeltetésben szerzett tapasztalat

 - Nemzetközi projekttapasztalat

 - ITIL ismerete

Amit ajánlunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 70083

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió