www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Unix és Windows)
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.04.04.
Hirdetés azonosító: 772846
lejárt

Kommunikációs és informatikai technológiát szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat Pécsi munkavégzéssel az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • Biztosítja a Windows vagy UNIX alapú rendszerek és alkalmazások zökkenőmentes működését
  • Verzióváltásokat, frissítéseket hajt végre
  • 2nd és 3rd szintű támogatást nyújt a németországi ügyfelek részére
  • Folyamatos eseménymonitorozás és hibák javítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek ismerete
  • Gyakorlat alkalmazások Windows/Unix rendszerben történő installálásában és karbantartásában
  • Előny (Unix) a JBoss, Weblogic server, Tomcat, Apache, Oracle adatbázisrendszerek ismerete
  • Előny (Windows) Sharepoint, IIS, SCCM, Powershell ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén.
  • Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet, részvétel nemzetközi projektekben

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.