www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 852368
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Különböző üzleti, ügyfélspecifikus alkalmazások és 2. és 3. szintű támogatása
  • Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • Migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése
  • Jogosultságkezelés

Elvárások

  • Informatikai végzettség, vagy annak megfelelő több éves releváns tapasztalat
  • Középfokú német és angol nyelvtudás
  • Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete
  • Operációs rendszerek (Windows/Unix) üzemeltetésében szerzett tapasztalat

Előny:

  • ITIL- ismeretek
  • Gyakorlat jegykezelő-rendszerek használatában

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 70084

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged