www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (SharePoint) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 749315
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - SharePoint szolgáltatás – incidenskezelés

 - Felhasználói objektumok és szolgáltatások beállítása, módosítása és törlése

 - Feladatok elvégzése a change menedzsment folyamatban

 - Felhasználói és rendszeradatok mentése/visszaállítása

 - A szükséges SharePoint és Federation szolgáltatások infrastruktúrájának biztosítása és karbantartása

 - A Microsoft Office SharePoint Server (“MOSS”), Windows SharePoint Services (“WSS”) és ADFS infrastruktúra szerverek   támogatása

 - Tanúsítványok telepítése (és megújítása)

 - Személyre szabott MOSS munkafolyamatok létrehozása Microsoft SharePoint Designerrel

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség

 - Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás

 - Min. 2 éves tapasztalat hálózati és kliens operációs rendszerek implementálásában és adminisztrálásában

 - MCSE képesítés Windows Server 2003 területen

 - Microsoft SharePoint Server 2003/2007 installációs és konfigurációs ismeretek

 - Microsoft SharePoint Server 2003/2007   adminisztrálásában szerzett tapasztalat

 - Windows Sharepoint Services 3.0, Microsoft Sharepoint Server 2003/2007 és objektumok adminisztrálása, mint pl.   objektumok létrehozása, módosítása, mozgatása, törlése

 - Mentési és visszaállítási ismeretek szerverekre   vonatkozóan is

 - Windows 2003/2008 hálózati infrastruktúrájának ismerete (TCP/IP, DNS, stb.)

 - Active Directory 2003/2008 és Exchange 2003/2007   szolgáltatásokra vonatkozó alapvető tapasztalatok, beleértve a mailboxok mentését és visszaállítását is

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79782

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs