www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Security) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 791743
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nagyvállalati IT-Security alkalmazások és komplex   platformok adminisztrációja, üzemeltetése.

 - A termékfejlesztés technikai támogatása.

 - A termékek konfigurációja valamint szakmai tanácsadás új   és meglévő ügyfelek számára.

 - Az értekésítő munkatársak szakmai támogatása   ügyfélprojektekben

 - Új Security megoldások tesztelése és dokumentációja

 - Last Level Support, kapcsolattartás a gyártók technikai   munkatársaival.

 - Techikai dokumentációk készítése, gondozása.

 - First és Second Level támogatók szakmai képzése.

 Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség vagy 3-5 év szakmai   tapasztalat

 - Tárgyalóképes német és középfokú angol nyelvtudás

 - Alkalmazásüzemeltetési tapasztalat

 - MS Office, MS Windows, MS SQL, Linux kliens és szerver   oldali ismeretek (Red Hat, SUSE).

 - Alapos és precíz munkavégzés

 - Jó csapatjátékos

Előny:

 - IT-Biztonsági megoldások üzemeltetésében szerzett   tapasztalat

 - Német munkakörnyezet ismerete és interkulturális   ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77922

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs