www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Security) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 750386
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nagyvállalati IT-Security alkalmazások és komplex platformok   adminisztrációja, üzemeltetése.

 - A termékfejlesztés technikai támogatása.

 - A termékek konfigurációja valamint szakmai tanácsadás új és meglévő   ügyfelek számára.

 - Az értekésítő munkatársak szakmai támogatása ügyfélprojektekben

 - Új Security megoldások tesztelése és dokumentációja

 - Last Level Support, kapcsolattartás a gyártók technikai munkatársaival.

 - Techikai dokumentációk készítése, gondozása.

 - First és Second Level támogatók szakmai képzése.

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség vagy 3-5 év szakmai tapasztalat

 - Tárgyalóképes német és középfokú angol nyelvtudás

 - Alkalmazásüzemeltetési tapasztalat

 - MS Office, MS Windows, MS SQL, Linux kliens és szerver oldali ismeretek   (Red Hat, SUSE).

 - Alapos és precíz munkavégzés

 - Jó csapatjátékos

Előny:

 - IT-biztonsági megoldások üzemeltetésében szerzett tapasztalat

 - Német munkakörnyezet ismerete és interkulturális ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén   (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 77922

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs