www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 842910
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Ügyfél specifikus informatikai megoldások üzemeltetése
  • 2. szintű támogatást nyújt, önállóan ellát üzemeltetési / fejlesztési feladatokat
  • Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárító lépéseket tesz (hibaelemzés, hibajavítás, stb.) és/vagy kapcsolatba lép közvetlen felettesével
  • Megalkotja a szükséges dokumentációt (programdokumentáció, felhasználói kézikönyv, adminisztrátori útmutató, stb)
  • Projekt támogatás
  • Széles körű számítástechnikai ismeretei felhasználásával operációs rendszerek, adatbázisok, ügyfélalkalmazások és webplatformok terén nyújt támogatást.
  • Alapfokú programozási ismeretei segítségével kisebb változtatásokat hajt végre, scripteket ír.
  • Az alkalmazás-támogatási életciklusnak megfelelően dolgozik.
  • Az ITIL folyamatokat ismeri és alkalmazza.
  • Készenléti feladattal megbízható, amennyiben szükség esetén szakértő tanácsa is rendelkezésre áll.
  • Az ügyfél informatikai szakembereivel tart szakmai kapcsolatot

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 év releváns tapasztalat
  • Önállóság, stressz tűrő képesség, analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség
  • Linux (SLES, RHEL) ismeretek
  • Középszintű angol és német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80879

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs