www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 828680
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Ügyfél specifikus informatikai megoldások üzemeltetése
  •   2. szintű támogatást nyújt, önállóan ellát üzemeltetési /   fejlesztési feladatokat
  •   Bejövő hibajelentések esetén hibaelhárító lépéseket tesz   (hibaelemzés, hibajavítás, stb.) és/vagy kapcsolatba lép közvetlen   felettesével
  •   Megalkotja a szükséges dokumentációt (programdokumentáció,   felhasználói kézikönyv, adminisztrátori útmutató, stb)
  •   Projekt támogatás
  •   Széles körű számítástechnikai ismeretei felhasználásával   operációs rendszerek, adatbázisok, ügyfélalkalmazások és webplatformok terén   nyújt támogatást.
  •   Alapfokú programozási ismeretei segítségével kisebb   változtatásokat hajt végre, scripteket ír.
  •   Az alkalmazás-támogatási életciklusnak megfelelően   dolgozik.
  •   Az ITIL folyamatokat ismeri és alkalmazza.
  •   Készenléti feladattal megbízható, amennyiben szükség esetén   szakértő tanácsa is rendelkezésre áll.
  •   Az ügyfél informatikai szakembereivel tart szakmai   kapcsolatot

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség
  •   3-5 év releváns tapasztalat
  •   Önállóság, stressz tűrő képesség, analitikus gondolkodás,   jó problémamegoldó készség
  •   Linux (SLES, RHEL) ismeretek
  •   Középszintű angol és német nyelvtudás
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek   területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli   előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80879

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs