www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 749347
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Címzettek, felhasználói objektumok és nyilvános mappák létrehozása és módosítása

 - Email kvóták beállítása és egyéb adminisztratív feladatok a dokumentációinknak megfelelően

- Ügyfeleink MS Exchange levelező rendszerének alapvető adminisztrációja

   - Outlook rendszerekben felmerülő egyszerű hibák elhárítása

- Szolgáltatásaink incidens, probléma és változás menedzsmentje (beleértve a hibajegykezelést is)

 - E-mailek visszaállítása

 - Első szintű támogatók segítése

 - Együttműködés harmadik szintű támogatókkal

  - Kapcsolódó dokumentumok karbantartása

- Tudásbázis folyamatos fejlesztése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség (informatikai területen szerzett diploma előnyt jelent)

 - Legalább középfokú német nyelvtudás

 - Tanulási hajlandóság és képesség

 - Csapatjátékos személyiség

 - Kiváló kommunikációs készség

 - Ügyfél-központúság

   - Monotonitástűrés

 - Pontos, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

 - Ügyféltámogatásban szerzett tapasztalat

 - Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 79677

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs