www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor német nyelvtudással (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 828681
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Alkalmazás-üzemeltetés
  •   Incidensek megoldása a kapcsolt rendszerekben
  •   Change, incidens, probléma és konfiguráció menedzsment
  •   Meglévő dokumentumok frissítése, új dokumentáció létrehozása
  •   Relase-, patch menedzsment
  •   Kapacitás menedzsment és szerver-platform módosítás
  •   Rendszer-monitorozás

Elvárások

  •   Felsőfokú informatikai végzettség
  •   Legalább középfokú német nyelvtudás
  •   Informatikai területen szerzett tapasztalat előny
  •   Előnyt jelent: Windows 2008 R2 szerver ismeretek, MS SQL Server, Active   Directory, Exchange 2010, Sharepoint2010, Lync ismeretek
  •   Proaktivitás, jó problémafelismerő és megoldó készség, csapatjátékos   személyiség

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén   (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési   lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 80889

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs