www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor német nyelvtudással (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 921385
lejárt
FELADAT

Cégünkrol
A Deutsche Telekom vállalati ügyfeleket kiszolgáló részlegeként a T-Systems integrált megoldásokat kínál az üzleti világ és a társadalom közös jövőjének biztosítása céljából. Globális infrastruktúrájú adatközpontjain és hálózatain keresztül a T-Systems informatikai és kommunikációtechnológia (ICT) szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatoknak és közintézményeknek. Közel 46 000 munkavállaló dolgozik azon világszerte, hogy iparági tapasztalatát és az ICT innovációit ötvözve magas hozzáadott értékkel egészítse ki ügyfelei alapvető üzleti tevékenységét.

Az IT Services Hungary Kft. (ITSH) a T-Systems International 100 %-os tulajdonú magyar leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből vállalatunk az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.

Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik szeretik a kihívásokat, és életük részeként végzik hivatásukat.

Let IT be your passion!

Feladat

- Alkalmazás 3. szintű támogatása ITIL folyamatok szerint
- Kapcsolattartás a végfelhasználókkal
- Események monitorozása
- Log file analízis, interface-k monitorozása
- Telepítések támogatása

Elvárások

- Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
- Legalább középfokú német nyelvtudás
- Min. 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat
- Linux Java/J2EE és Oracle, PL/SQL ismeret
- Rendszerszemlélet, precizitás
- Komplex problémák gyors megértése
- Jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált szemléletmód
- Jó csapatjátékos attitűd

Előny:
- ITIL vizsga

Amit ajánlunk
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
- Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
- Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben
- Fiatal és dinamikus csapat

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior embedded developer

Exact Solutions Kft.

Our partnerWe are looking for a team player int...
Budapest

AR Subject Matter Expert

Trenkwalder Kft

We are looking for new colleague for our multin...
Budapest

Gépszerelő

Magas színvonalú talajművelő és növényápoló gép...
Csongrád, Csongrád