www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Linux)(Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 467158
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Különböző üzleti, illetve ügyfélspecifikus alkalmazások és infrastruktúraalkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek számára

 - Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása

 - Migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése

Elvárások

 - Szakirányú végzettség vagy több éves releváns szakmai tapasztalat

 - Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret

 - Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete

 - Gyakorlat alkalmazások Unix/Linux rendszerben történő installálásában, implementációjában és karbantartásában

Előny

 - Oracle és/vagy Middleware ismerete

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Munkavégzés helye

Budapest, Infopark

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 70438

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió