www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Linux) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 758956
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Különböző üzleti, illetve ügyfélspecifikus alkalmazások és   infrastruktúraalkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek számára

 - Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása

 - Migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése

Elvárások

 - Szakirányú végzettség vagy több éves releváns szakmai tapasztalat

 - Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret

 - Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete

 - Gyakorlat alkalmazások Unix/Linux rendszerben történő installálásában, implementációjában és karbantartásában

Előny:

- Oracle és/vagy Middleware ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika  és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 70438

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió