www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor, LDAP (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 829165
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • LDAP Mail   backbone rendszeradminisztráció
  • 2nd level szintű   incidensek megoldása
  • Problem-Management
  • Monitorozás   (Rendszer és Alkalmazások)
  • Web-Alkalmazások   támogatása

Elvárások

  • Informatikai felsőfokú végzettség vagy 3-5 év   tapasztalat
  • LDAP tapasztalat
  • Operációs   rendszerek ismerete (Unix vagy Linux, pl.Solaris 10/11)
  • MS Office   ismeretek
  • Web alkalmazások   adminisztrációjában való tapasztalat
  •   Precíz, pontos, megbízható, csapatjátékos attitűd

Előny

  • LDAP, X500, DirX,   Nagios, OpenNMS, Service Center, ITIL, Shell, Tcl, Perl ismeretek
  • Versenyképes   jövedelem és juttatási csomag
  •   Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a   nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban
  • Multinacionális   környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Amit kínálunk

  • Versenyképes   jövedelem és juttatási csomag
  •   Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a   nyelvek területén. Karrier lehetőség
  • Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban
  • Multinacionális   környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy   magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

  Keresés állásazonosító alapján: 81177

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió