www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 875051
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • 3rd level támogatás (Empirum)
  • Kapcsolattartás a 2nd level kollégákkal, illetve ügyfél mérnökökkel
  • Empirum ügyféligényekhez való testreszabása, scriptek készítése és beépítése, problem management

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Szerveres ismeretek előnyt jelentenek
  • Bármilyen szoftverdisztribúciós rendszerben szerzett tapasztalat előny
  • Empirum, Windows 7, Windows Server 2003/2008/2012, SQL 2005/2008, Office ismeretek, SCCM 2007/2012 ismerete előnyt jelent
  • Középszintű német, angol előnyt jelent
  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs képesség
  • Képesség egyéni és csoportos munkavégzésre
  • Tanulásra/továbbképzésekre való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82158

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen