www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 831342
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Hibajegyet fogad, megnyit.
  •   A hibajegy illetékességét megállapítja, a   hibajegyet elfogadja, elutasítja vagy továbbítja a megoldás helye felé.
  •   2. szintű támogatást nyújt, a hozzá kerülő   egyszerűbb problémákat megoldja, a komplexebb problémák megoldását   eszkalálja.
  •   A hibajegyet naprakészen tartja.
  •   Kommunikál az ügyféllel a hibajegy   megoldásával kapcsolatosan.
  •   A hibajegyet lezárja, a megoldást   dokumentálja.
  •   Adatot szolgáltat a külső/ belső   jelentéskérőknek.

Elvárások

  •   Felsőfokú végzettség (IT területen)
  •   Oracle 11g, Weblogic, Linux Red Hat ismerete
  •   Középszintű angol és német nyelvtudás
  •   Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált   szemléletmód

  •   Rugalmasság, önállóság, alkalmazkodó képesség
  •   Csapatjátékos hozzáállás, monotonitás-tűrés
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat   honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 81199

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen