www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 831341
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Active Directory, Exchange és Lync   szolgáltatások és objektumok területén incidenskezelés, problémamegoldás,   változáskezelés
  • Felhasználói objektumok beállítása,   módosítása és törlése
  • Karbantartási feladatok elvégzése és   továbbküldése, és felügyeleti és automata adminisztrációs alkalmazások   üzemeltetése
  • Címzettek és nyilvános mappák   beállítása és módosítása
  • Üzenetküldési rendszer karbantartása   és optimalizálása (üzenet útvonala, postafiók tároló, stb.)
  • Üzenetküldés biztonsági beállítások   kezelése Internetes e-mailezéshez Exchange 2003/2007 és magasabb verziókban
  • Üzenetküldési policy-k   bevezetése/kezelése
  • Klienshozzáférések tervezése és   bevezetése Exchange Server 2007/2010 területén (MAPI, POP3, SMTP, IMAP4,   OWA).
  • Magas rendelkezésre-állású IT   infrastruktúra (cluster) tervezése, implementálása és kezelése
  • Tanúsítványok telepítése (és   megújítása)
  • Támogatás szolgáltatása és   konzultáció belső és külső ügyfeleknek
  • 2nd level szintű támogatók segítése
  • Exchange kliens oldalú incidensekben   támogatás, konzultáció és iránymutatás

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség az informatika   területén
  • Angol nyelv legalább középszintű   ismerete – német előnyt jelent
  • Active Directory/Exchange megoldások   ismerete

  • Levelezéssel kapcsolatos problémák   azonosítása (e-mailkésés, e-mail követés, levél elvesztése, nem kézbesített   levél, várakozó levelek, stb.)
  • Tapasztalat Active Directory   területén Windows 2003/2008-as környezetben
  • Windows 2003/2008 hálózati   infrastruktúrájának ismerete (TCP/IP, DNS, stb.)
  • AD/Exchange 2003/2007 bevezetés vagy   migrációs tervezése és implementálása
  • Rugalmasság, megbízhatóság,   csapatjátékos
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a   Tudásparkban

Amit   kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81184

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen