www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 829685
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   BlackBerry szerverek üzemeltetése és   hibakeresése
  •   Szerverekhez kapcsolódó incidensek, change-ek,   és problémán kezelése és megoldása
  •   Gyakran ismétlődő feladatok automatizálása   szkripttel, esetleg saját programmal
  •   A csoport által támogatott szerver környezetek   adminisztrációja és felügyelete
  •   Incident management, problem management,   change management, release management, monitoring, üzemeltetés

Elvárások

  •   Felsőfokú informatikai végzettség
  •   Rendszerüzemeltetési tapasztalat, távoli   rendszermenedzsment tapasztalat
  •   Windows operációs rendszerek ismerete
  •   Windows szerver ismeretek: 2003, 2008, 2008 R2
  •   Hálózati ismeretek: TCP-IP, Firewall, VPN
  •   Active Directory ismerete
  •   Kiváló problémamegoldó és kommunikációs   készség
  •   Rugalmasság, megbízhatóság
  •   Csapatjátékos személyiség
  •   Középszintű angol nyelvismeret

  •   Előnyt   jelent:
  •   BlackBerry szerverek területén szerzett   tapasztalat
  •   Powershell ismeretek
  •   Virtualizálási tapasztalatok
  •   C# / .NET fejlesztési ismeretek

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80382

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen