www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 813000
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A csoport által támogatott szerver környezetek adminisztrációja és felügyelete.

 - Hibaesemények és kérések kezelése, megoldása, eszkalálása, lezárása.

 - A rendszerrel kapcsolatosan felmerülő összes probléma megoldása vagy eszkalálása, a rendszerleállások dokumentálása, elemzése.

 - Hibajegyet fogad, megnyit. A hibajegy illetékességét megállapítja, a hibajegyet elfogadja, elutasítja vagy továbbítja a megoldás helye felé.

 - 2. szintű támogatást nyújt, a hozzá kerülő egyszerűbb problémákat megoldja, a komplexebb problémák megoldását eszkalálja.

 - A hibajegyet naprakészen tartja.

 - Kommunikál az ügyféllel a hibajegy megoldásával kapcsolatosan.

 - A hibajegyet lezárja, a megoldást dokumentálja.

 - Adatot szolgáltat a külső/ belső jelentéskérőknek.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Windows operációs rendszerek ismerete, Win7

 - Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

 - MS Office ismerete

 - Középszintű angol és német nyelvtudás

 - Precizitás, alaposság

 - Csapatszellem, együttműködés

 - Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

 - Ügyfél-orientáltság

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80800

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen