www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 797781
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A tervezési és üzemeltetési folyamatok támogatása a tűzfalmódosítások előkészítésekor, elsősorban felhő   alapú környezetben.

 - Kapcsolatot tart az ügyfelekkel a külső tűzfalmódosítások tisztázása érdekében.

 - Együttműködik a mérnökökkel, pl. belső tűzfalmódosítások tisztázása érdekében.

 - Kitölti a megfelelő Változtatás   Igénylést és/vagy a jegyrendszerbe beviszi a Változtatást, vagy a szükséges   információkat a jegynyitó csoport részére szolgáltatja.

 - A Változtatás teljes élettartamát figyelemmel kíséri.

 - Beszerzi a megerősítést a tűzfalmódosítást kivitelező csoporttól

 - Beszerzi az engedélyeket és   részt vesz a TSI és az ügyfél által szervezett közös megbeszéléseken

 - Ellenőrzi a változtatás sikeres lezárását, és visszajelzést kér az igénylő féltől.

 - Amennyiben szükséges   végrehajtja a változtatás életbelépését ellenőrző tesztet.

 - Figyelemmel kíséri a változtatásra adott időt, előre látható késés esetén értesítést küld, eszkalál az igénylővel együttműködve.

 - A tűzfalmódosításhoz szükséges dokumentumokat, sablonokat, hálózat térképeket, diagramokat naprakészen   tartja.

·         Kitölti és naprakészen tartja a megfelelő Változtatás Igényléseket és   változtatási sablonokat a jegykezelő rendszerben.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség, IT előnyt   jelent.

 - Angol középfokú nyelvtudás.

 - Jegykezelő rendszerek   használata

 - Hálózati ismeretek CCNA szint

 - MS AD/Exchange ismeret előnyt   jelent

 - Precíz, megbízható munkavégzés

  -Folyamatszemlélet

 - Jó stressz tűrő képesség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és angol   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80488

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen