www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 791736
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - BlackBerry szerverek üzemeltetése és hibakeresése

 - Szerverekhez kapcsolódó incidensek, change-ek, és problémán kezelése és megoldása

 - Gyakran ismétlődő feladatok automatizálása szkripttel, esetleg saját programmal

 - A csoport által támogatott szerver környezetek adminisztrációja és felügyelete

 - Incident management, problem management, change management, release management, monitoring, üzemeltetés

Elvárások

 - Felsőfokú informatikai végzettség

 - Rendszerüzemeltetési tapasztalat, távoli   rendszermenedzsment tapasztalat

 - Windows operációs rendszerek ismerete

 - Windows szerver ismeretek: 2003, 2008, 2008 R2

 - Hálózati ismeretek: TCP-IP, Firewall, VPN

 - Active Directory ismerete

 - Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

 - Rugalmasság, megbízhatóság

 - Csapatjátékos személyiség

 - Középszintű angol nyelvismeret

 Előnyt jelent:

 - BlackBerry szerverek területén szerzett tapasztalat

 - Powershell ismeretek

 - Virtualizálási tapasztalatok

 - C# / .NET fejlesztési ismeretek

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80382

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen