www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 738810
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Címzettek, felhasználói objektumok és nyilvános mappák létrehozása és módosítása

- Email kvóták beállítása és egyéb adminisztratív feladatok a dokumentációinknak megfelelően

- Ügyfeleink MS Exchange levelező rendszerének alapvető adminisztrációja

- Outlook rendszerekben felmerülő egyszerű hibák elhárítása

- Szolgáltatásaink incidens, probléma és változás menedzsmentje (beleértve a hibajegykezelést is)

- E-mailek visszaállítása

- Első szintű támogatók segítése

- Együttműködés harmadik szintű támogatókkal

- Kapcsolódó dokumentumok karbantartása

- Tudásbázis folyamatos fejlesztése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (informatikai területen szerzett diploma előnyt jelent)

- Legalább középfokú német nyelvtudás

- Tanulási hajlandóság és képesség

- Csapatjátékos személyiség

- Kiváló kommunikációs készség

- Ügyfél-központúság

- Monotonitástűrés

- Pontos, megbízható munkavégzés

- Előnyt jelent:

    • Ügyféltámogatásban szerzett tapasztalat
    • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79657

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen