www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 843271
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Ügyfélre szabott megoldások kidolgozása
  • File Service koncepciók fejlesztése Microsoft és NetApp platformokon
  • Tenderekre nyers koncepciók készítése
  • Ügyféllel és belső egységekkel folyamatos egyeztetés
  • A kidolgozott tervek megvalósítása, migrációk és üzemeltetési átadás

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy annak megfelelő releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • File service terület, termékek és koncepciók alapos ismerete (SAN/NAS, NetApp)
  • SMB, CIFS, DFS, WINS, AD, DNS, NTFS alapos ismerete
  • Microsoft Windows Server technológiák ismerete
  • Hálózati ismeretek

Személyiségbeli követelmények

  • Jó csapatjátékos
  • Proaktív, megoldásokra törekvő attitűd

Előny

  • ITIL folyamatok ismerete
  • Német nyelvtudás
  • Szkriptelési tapasztalat (Batch, Perl, PowerShell)

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77507

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió