www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 739312
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Ügyfélspecifikus alkalmazások és infrastruktúra   alkalmazások 1. és 2. szintű támogatása

 - Hozzá kerülő problémák megoldása, vagy   továbbítása a releváns területeknek

 - Kisebb változások végrehajtása scriptekkel

 - ITIL folyamatok alkalmazása

 - Ügyfélellel való kapcsolattartás

Elvárások

 - IT területen szerzett felsőfokú végzettség

 - Aktív, erős középfokú német és alapfokú angol   nyelvtudás

 - 1-3 év releváns területen szerzett tapasztalat

 - Átfogó IT alapismeretek

 - UNIX-ban való jártasság

 - Alapszintú scripting ismeretek

 - Rendszerszemlélet

 - Precíz, együttműködő személyiség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79711

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió