www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 691015
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Belső támogató   alkalmazások üzemeltetése, második szintű támogatása
  • § Tudástár,   ismert hibák adatbázisának (KEDB) folyamatos karbantartása
  • Dokumentációk készítése és ellenőrzése
  • §Jegykezelés
  • §Kapcsolattartás   más támogatócsoportokkal

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább   középfokú angol nyelvtudás, német előny
  • Üzemeltetési   területen szerzett tapasztalat előny
  • Alapvető   ITIL v3 Foundation ismeretek
  • Mély MS   Office ismeret

Amit   kínálunk

  • Fiatal és   barátságos csapat
  • Folyamatos   fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német   és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus,   modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy magyar és angol   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése    Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 78964

Személyiségbeli követelmények

  • analitikus szemlélet
  • proaktív gondolkodásmód
  • kiváló kommunikációs és elemző készség
  • ügyfélközpontúság
PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió