www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (BSCS)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.07.30.
Hirdetés azonosító: 383903
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC
FELADAT

Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója Téged is vár!

          Alkalmazás adminisztrátor
     (BSCS számlázási rendszer-támogatás)

Feladatok

  • BSCS alapú számlázási rendszer alkalmazás szintű üzemeltetése
  • napi operatív feladatok ellátása (incidens menedzsment, változásmenedzsment folyamatokban részvétel)
  • felkészülés fejlesztési feladatok ellátására, kisebb módosítások fejlesztése
  • részvétel az üzemeltetés folyamatok optimalizációjában
  • a BSCS alapú számlázási rendszer alap és testreszabott funkcióinak részletekbe menő megismerése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. közép szintű német és  angol nyelvismeret
  • Számlázási (Billing) rendszerek ismerete
  • Ezen a területen szerzett fejlesztői, tesztelői és/vagy üzemeltetői tapasztalat
  • Oracle adatbázis (SQL) ; Unix operációs rendszer (Solaris); Script nyelvek (BASH, PERL, stb.) ismeret
  • Előny (de nem elvárt): - BSCS területen szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság (Bécs)
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  •  Versenyképes jövedelem és juttatási csomag: cafeteria rendszer, teljesítményarányos bónusz, szakmai továbbképzések, készségfejlesztő tréningek, ingyenes sportolási lehetőség, életbiztosítás, csapatépítő rendezvények
  •  Modern eszközök, kiváló munkakörnyezet az Infoparkban
  •  Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  •  Karrier lehetőség
  •  Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Munkavégzés helye

  •  Budapest

Kérünk, hogy részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 71313

www.it-services.hu

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió