www.cvonline.hu
Alkalmazás adminisztrátor (Antivirus) (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 925226
lejárt
FELADAT

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

Mint alkalmazásbiztonsági szakértő a vírusvédelem területén a főbb feladatok és felelősségek a következők:

  • Alkalmazásüzemeltetés antivírus megoldásokra, főképp a TrendMicro szerver és munkahelyi rendszerein alapulók esetében
  • Incidensjegyek készítése és ellenőrzése az első és második szintű támogatás részére
  • Reaktív és proaktív problem menedzsment együttműködésben a terv készítőivel és a change menedzsment folyamat alá eső összes intézkedés kivitelezése
  • Release managementen alapuló szoftvercsomagok felülvizsgálata és a hibaelhárítás támogatása a szoftverek szkriptelése és telepítése kapcsán
  • Együttműködés technikai/szakmai fejlesztési projektekben, terméktesztek dokumentációja és kivitelezése
  • Szakmai tanácsadás és biztonsági incidensek  incidens koordinációja az on-call kötelezettség közben
  • Malware analízis, a megfelelő biztonsági intézkedések meghatározása és kivitelezése
  • Megoldási koncepciók készítése és támogatása az antivírus megoldások megvalósítását célzó új ügyfélprojektek számára
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos dokumentáció elkészítése

Elvárt szakmai tapasztalat

  • Antivirus-management-megoldások működésének alapszintű ismerete
  • Malwarek működésének és terjedésének ismerete
  • Windows operációs rendszerek mély ismerete (Windows XP, Windows7, WindowsServer2003/2008/2012)
  • Malware analízisben szerzett tapasztalat
  • Általános hálózati ismeretek és kompetenciák, TCP/IP protokol és elemző toolok
  • Magas fokú ITIL folyamatismeret és tapasztalat ennek a heterogén környezetbe való bevezetésében
  • Egy folyamat tool biztos kezelése, ami preferáltan a Service Manager vagy a Service Center
  • Aktív középfokú német és angoltudás (szóban és írásban is)
  • Tapasztalat üzemeltetéssel és vírusvédelmi koncepciókkal kapcsolatos dokumentációk készítésében

Személyiségbeli követelmények

Proaktív, precíz, pontos, csapatjátékos

 Versenyképes fizetési és juttatási csomag

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió