www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (Active Directory) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 902563
lejárt
FELADAT

  • Az Active Directory (AD) rendszer kezelése , komplex környezet dinamikus tagja egy multinacionális szakértelmű csapatban
  • Munkaidő 7x24. A rendszerbeli hibajelentések kezelése és ellenőrzése, szolgáltatásbeli problémák és változások kezelése
  • Az üzenet küldő rendszer optimalizálása és kezelése
  • A csapat szabályainak betartása/végrehajtása
  • IT infrastruktúra magas szintű kezelése
  • A felhasználók adatainak és a rendszer adatainak helyreállítása
  • 1st level support
  • Együttműködés egy egész világot átívelő csapatban
  • Összefüggő dokumentációk ellátása

  • IT-s végzettség vagy releváns tapasztalatok az Active Directory rendszerben vagy Ms Exchange-ben
  • Középszintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Ms Windows 7, Ms Excel, Ms Outlook ismeretek
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Jó kommunikációs képességek
  • Jó analitikus képességek
  • Nyitott hozzáállás
  • Kedveli a pozitív változásokat

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82612

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
Gépkezelő (br. 220-330 000 Ft/hó)

Human Centrum Kft.

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése...
Budapest

Service Desk Agent (English and Polish)

Trenkwalder Kft

Start your career at one of our up-growing part...
Budapest

HelpDesk operátor

Veszprémi partnerünk számára keresünk munkaváll...
Veszprém, Veszprém