www.cvonline.hu
Alkalmazás Adminisztrátor (2nd level) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 770207
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Messaging és Collaboration szolgáltatások második szintű támogatása   (MS Exchange, AD, Lync, SharePoint, Mobility megoldások, SMS, FAX, Antivirus,   stb.)

 - Ügyfél-incidensek megoldásában együttműködés, illetve azok irányítása

 - Támogatott környezet felügyelete és a felmerülő problémák megoldása

 - Change-ek és karbantartási feladatok elvégzése

 - Együttműködés világszerte működő csoportokkal

 - 3rd level támogatók segítése

 - Tudásbázis folyamatos fejlesztése

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (informatikai végzettség   előnyt jelent)

- Legalább középfokú német ÉS angol nyelvtudás

- IT ismeretek az alábbi területeken: operációs   rendszerek, hálózatok, szerver-adminisztráció, IT-biztonság

- Alapvető ITIL ismeretek

- Tanulási hajlandóság és –képesség

- Csapatjátékos személyiség

- Kiváló kommunikációs és elemző készség

- Ügyfél-orientáltság

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80104

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen