www.cvonline.hu

Algoritmus fejlesztő

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Algoritmus fejlesztő

Világszerte ismert és elismert megbízónk az autóelektronikában is innovatív megoldásokra törekszik, mely integrált rendszerek fejlesztésében valósul meg. Budapesti autóipari Fejlesztő Központjukba az alábbi pozíciókba keresünk kvalifikált munkatársakat.

Feladatok:

  • Matematikai modellek létrehozása a valós világ leírására
  • Matematikai problémák megoldása és a célkörnyezetbe való implementálása
  • Teszteredmények kiértékelése és analizálása rendszer követelmények alapján
  • Kódoptimalizált programozás beágyazott rendszerekben
  • Speciális célú, a fejlesztést segítő szimulációs- és tesztszoftverek tervezése, létrehozása és használata
  • Speciális, az autóiparban használt fejlesztői környezetek használata
  • Menetkísérletek (funkcionális próbautak) végrehajtása tesztjárművel
  • Nemzetközi projektcsapatokkal való szoros együttműködés (Simultaneous Engineering)

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú, az informatika/matematikai területén szerzett végzettség
  • Minimum alapszintű programozási ismeretek C/C++ nyelven
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, nagyfokú terhelhetőség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
  • Angol és/vagy Német nyelvtudás
  • Magabiztosság és meggyőzőkészség, csapatszellem és kezdeményezőkészség

Előny:

  • Jelfeldolgozó algoritmusok, ill. ezek matematikai hátterének ismerete
  • Objektum orientált programozási ismeretek
  • Autóelektronikai alapismeretek
  • Matlab/Python gyakorlat
  • Beágyazott valósidejű operációs rendszerek ismerete
  • SW futási idő optimalizálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Széleskörű Cafeteria rendszer
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Lokáció: Budapest

Kontakt:

Haller Krisztina

E-mail cím megjelenítése

+361/88-33-511

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő