www.cvonline.hu

Algoritmus fejlesztő

  • A hirdetés 1072 napja lejárt

 A Columbia Egyetemen (Egyesült Államok, New York) működő kutatócsoport és Innováció nagydíjas, több nemzetközi szabadalommal bíró, kutatás és fejlesztés területén működő, dinamikusan fejlődő, budapesti cég közös kollaborációhoz

ALGORITMUS FEJLESZTŐ  munkatársakat keres

Feladatok:

  • Élettudományi mérések és adatfeldolgozási lépések algoritmusainak tervezése, fejlesztése és funkcionális tesztelése nemzetközi kollaborációban
  • Nagy hozzáadott értékű „high-tech” lézer szkenner rendszerek szoftverének fejlesztése
  • Aktív részvétel projektekben nemzetközi kutatócsoporttal együttműködve
  • Jelfeldolgozási/matematikai problémák feldolgozása, megoldása és célkörnyezetbe való implementálása
  • Teszteredmények rögzítése, kiértékelése és validálása „Key Performance Indicator” értékek alapján

Elvárások:

  • Felsőfokú, informatika/ matematika területén szerzett végzettség, gyakorlat
  • Kiterjedt programozási ismeretek
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, nagyfokú terhelhetőség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
  • Angol nyelvtudás
  • Nemzetközi kollaborációhoz szükséges mobilitás

Előny:

  • Kép- és jelfeldolgozó algoritmusok, ill. ezek matematikai hátterének (lineáris algebra, kalkulus, statisztika) magas fokú ismerete
  • Programozási ismeretek C++, Python, és MATLAB nyelveken
  • Objektum orientált
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • SW futási idő optimalizálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy vezető amerikai kutatócsoportban és egy hazai fejlesztőcégnél
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
  • Önálló, felelősségteljes feladatok
  • Az elvárásokkal arányos juttatási csomag

Helyek Pest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol