www.cvonline.hu

Algoritmus fejlesztő

  • A hirdetés 999 napja lejárt

Mikroszkópok fejlesztésével és gyártásával foglalkozó, Innovációs Díjas, hazai és nemzetközi piacra egyaránt termelő, dinamikusan fejlődő hazai cég számára munkatársat keresünk.

Elvárások

  • Felsőfokú, élettudományi és/vagy informatika területén szerzett végzettség, gyakorlat
  • Kiterjedt programozási ismeretek MATLAB és C/C++ nyelven
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, nagyfokú terhelhetőség
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
  • Angol nyelvtudás

 Főbb feladatok

  • Élettudományi mérések és adatfeldolgozási lépések algoritmusainak tervezése, fejlesztése és funkcionális tesztelése
  • Nagy hozzáadott értékű „high-tech” lézer szkenner rendszerek szoftverének fejlesztése
  • Aktív részvétel projektekben kutatókkal együttműködve
  • Jelfeldolgozási/matematikai problémák feldolgozása, megoldása és célkörnyezetbe  való implementálása
  • Teszteredmények rögzítése, kiértékelése és validálása „Key Performance Indicator” értékek alapján
  • Belső kutatókkal és nemzetközi projektcsapatokkal való szoros együttműködés

Előny

  • Kép- és jelfeldolgozó algoritmusok, ill. ezek matematikai hátterének ismerete
  • Objektum orientált programozási ismeretek
  • SW futási idő optimalizálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy hazai fejlesztőcégnél
  • Kihívást jelentő munkakör
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
  • Önálló, felelősségteljes feladatok
  • Az elvárásokkal arányos juttatási csomag
Helyek Budapest
Kategória Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyártás / Termelés
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol