www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1078562
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Algoritmus-fejlesztő -R&D (KF16-59)
munkatársat keresünk.

A projekt célja egy Java nyelvű statikus analizátor, mely nagy kódmennyiséget képes globálisan kezelni (hatáselemzés), az analízishez beépíti a legfontosabb Java technológiákat.

Feladatok:
  • Egy bonyolult 25-30 oldalas (meglévő) algoritmus implementálása
  • Fontos feladat, hogy a futás a lehető leggyorsabb legyen és ne legyen felesleges memióriahasználat vagy memóriafolyás.
  • Szükség esetén együtt kell működjön az összes csapattal akár angol nyelven (tecnológia, compiler, evaluation)

Elvárások:
  • 1+ év valamely OO nyelvben való fejlesztői tapasztalat
  • Jó algoritmikus készség, friss "out of the box" gondolkodásmód
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság, felelősségtudat, kitartás
  • Jó angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Előny:
  • Scrum tapasztalat
  • PHD
  • Matematikus végzettség

Start: 2016 okt. 1.
Munkalehetőség: teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció, versenyképes bérezés
Munkavégzés helye: Budapest - IX ker.

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

Tech People LÁBLÉC