www.cvonline.hu

Algorithm developer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.01.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.04.
Hirdetés azonosító: 990746
lejárt

Algoritmus fejlesztő mérnök

Partnercégünk a világ egyik legnagyobb autóelektronikai gyártó cége. Az autóipar egyik legizgalmasabb és egyben legdinamikusabban fejlődő területével, vezetéstámogató rendszerek fejlesztésével foglalkoznak. A cég meghatározó szerepet tölt be a közlekedés jövőjének alakításában.
Algoritmus fejlesztő mérnök pozícióba keresünk szakemebert, akinek feladata olyan eljárások fejlesztése, amelyekre épülve a vezetéstámogató rendszerek működnek.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik 2015 végeztek, illetve akik 2016 januárjában fognak végezni.

Feladatok:
  • Képfeldolgozási/matematikai problémák feldolgozása, megoldása és a célkörnyezetbe való implementálása.
  • Kódoptimalizált programozás beágyazott rendszerekben.
  • Speciális célú, a fejlesztést segítő szimulációs- és tesztszoftverek tervezése, létrehozása és használata.
  • Speciális, az autóiparban használt fejlesztői környezetek használata
  • Menetkísérletek (funkcionális próbautak) végrehajtása tesztjárművel
  • Teszteredmények rögzítése, kiértékelése és validálása
  • Nemzetközi projektcsapatokkal való szoros együttműködés

Elvárások:
  • Felsőfokú, az informatika vagy képfeldolgozás területén szerzett végzettség, gyakorlat.
  • Kiterjedt programozási ismeretek C/C++ nyelven.
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, nagyfokú terhelhetőség.
  • Csapatmunkában való aktív részvétel, kiváló kommunikációs képesség (idegen nyelvi környezetben is)
  • Német és/vagy angol nyelvtudás.
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély és tapasztalat.

Előnyt jelent:
  • Kép-/jelfeldolgozó algoritmusok, ill. ezek matematikai hátterének ismerete.
  • Objektum orientált programozási ismeretek.
  • Kameratechnikai, képalkotási ismeretek.
  • Autóelektronikai alapismeretek.
  • Matlab gyakorlat.
  • Beágyazott valósidejű operációs rendszerek ismerete.
  • SW futási idő optimalizálásában szerzett tapasztalat.

Ajánlatuk:
  • Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
  • A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest